Oferta

Grupa Instadruk rozpoczęła swoją działalność jako serwisy bazujące głównie na wydrukach z Instagramu. W chwili obecnej to trzy niezwykle nowatorskie formy druku, już nie tylko samych zdjęć.

Socialdruk.pl to pierwszy w Polsce serwis drukujący fotografie z Instagramu. Niestandardowy kwadratowy format, matowy gruby papier, mnóstwo opcji rozmiarowych – to coś, na co wielu instagramowych fanów czekało. Te same możliwości wydruku szybko stały się marzeniem wielu innych miłośników fotografii, stąd poszerzenie działalności serwisu o wydruk zdjęć także z dysku komputera i popularnych kanałów social media.

Serwis stale rozbudowuje portfolio produktów, w tej chwili oprócz printów i plakatów oferuje również kalendarze, magnesy, fotoramki czy nawet pyszną czekoladę, z nadrukowanymi na niej jadalnymi zdjęciami. Dzięki inwestycji dofinansowanej z Unii Europejskiej od 2015 roku Instadruk ma możliwość znacznego usprawnienia produkcji i kompleksowej realizacji zamówień, mając na celu poprawę jakości obsługi klientów, ich satysfakcję i lojalność. Usługa drukowania zdjęć została bowiem udoskonalona pod względem technologicznym. Możliwości takie stworzył zakup nowych innowacyjnych maszyn poligraficznych oraz systemu informatycznego dedykowanemu dla Spółki, usprawniającemu jej procesy wewnętrzne. Realizacja niniejszej inwestycji zaowocowała możliwością jeszcze szybszego druku przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Naszym celem było między innymi zminimalizowanie okresu oczekiwania na zamówienie. Inwestycja pozwala również spółce poszerzyć ofertę serwisu socialdruk.pl o nowe, nie oferowane do tej pory produkty.

Zamów produkty na www.socialdruk.pl
 

Socialdruk Live to usługa wspierająca i aktywizująca obecność firm i marek na Instagramie. Polega ona na drukowaniu w czasie rzeczywistym umieszczanych podczas eventu na Instagramie zdjęć, oznaczonych odpowiednim hashtagiem. Dzięki temu życie danej marki w tym kanale społecznościowym nabiera barw, rośnie grono obserwujących daną markę, a uczestnicy wydarzenia wspominają imprezę z uśmiechem za każdym razem, gdy spojrzą na pamiątkowe zdjęcie. Socialdruk Live to więc doskonała forma promocji i zaistnienia jednocześnie w sieci, jak i podczas różnego rodzaju eventów.

Zamów usługę na www.socialdruklive.pl
 

Instadruk Drukarnia Cyfrowa to część biznesu powstała dzięki realizacji projektu inwestycyjnego dofinansowanemu przez Unię Europejską w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Umożliwił on firmie Instadruk wprowadzenie na rynek zupełnie nowej usługi w stosunku do dotychczas prowadzonej działalności. Usługa poligraficzna pozwoliła na poszerzenie oferty przedsiębiorstwa i wprowadzenie nowych produktów w zróżnicowanych, nie stosowanych dotąd formach, takich jak np.:

  • fotokalendarze - dostępne różne warianty i formaty, możliwość dostosowywania treści według pomysłów zleceniodawcy.
  • wizytówki - wizytówka to jeden z najmniejszych, a zarazem najważniejszych nośników reklamy, jaki kiedykolwiek wymyślono. Imię, nazwisko, adres firmy, telefon, mail i strona www – na małym kartoniku mieszczą się wszystkie informacje niezbędne dla klientów i kontrahentów.
  • biznes karty - niewielkie rozmiary pozwalają na schowanie biznes karty w portfelu, wizytowniku. Możliwość wyboru formy i kolorów na karcie.
  • dostępne są również ulotki, papier firmowy, plakaty, foldery, zaproszenia, podkładki pod kubki, kartki pocztowe i wiele innych.

Druk cyfrowy to obecnie najnowocześniejsza metoda wydruku, niewymagająca długiego procesu przygotowania. W porównaniu do druku tradycyjnego offsetowego, charakteryzuje się krótkim terminem realizacji i bardziej atrakcyjną ceną, co idealnie sprawdza się w świecie Internetu. Tą ofertą chcemy wyjść naprzeciw zarówno klientom korporacyjnym, jak i mniejszym jednostkom.

Zamów produkty tutaj
 

Instadruk Sp. z o. o. informuje o realizacji projektu:
„Wzrost innowacyjności i konkurencyjności firmy INSTADRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poprzez zakup maszyn oraz systemu informatycznego.
Kluczowym celem projektu jest podniesienie konkurencyjności i poziomu innowacji w przedsiębiorstwie Instadruk Sp. z o.o.. Specjalizacją spółki jest wydruk zdjęć z Instagramu - Instadruk. Usługa ta w ramach realizacji projektu zostanie znacznie udoskonalona. Planowane jest również wprowadzenie nowej usługi druku cyfrowego, dzięki czemu firma poszerzy swoją ofertę.
Więcej informacji o dotacjach unijnych na www.wrpo.wielkopolskie.pl

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ 
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO 
W RAMACH WIELKOPOLSKIEGO REGIONALNEGO PROGRAMU 
OPERACYJNEGO NA LATA 2007 – 2013